Wynajem podnośników koszowych 24/7

Nowe maszyny, regularnie serwisowane, 6 modeli do wyboru o różnych wysokościach od 19,5 metra do 30 metrów wysokości! Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów wynajmu podnośników koszowych!

Zapytaj

Wynajem długoterminowy

Gorąco zachęcamy do wynajmu długoterminowego naszych podnośników koszowych. Im więcej i dłużej, tym lepsza cena!
1

Usługi

Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi prac wysokościowych, od zakładania gniazd, po prace dekarskie czy pomoc w montowaniu oświetlenia

Serwis to podstawa

Wynajmując u nas któryś z podnośników, mają Państwo pewność, że maszyny są w pełni sprawne i zrealizują dla Państwa zlecenie na wysokościach

Wynajem podnośnika koszowego z operatorem 24/7!

Jesteś osobą prywatną, właścicielem lub pracownikiem firmy i czekają Cię prace na wysokości? Poszukujesz firmy oferującej wynajem podnośników koszowych na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą! Przedsiębiorstwo Skymat znane jest we Wrocławiu z rzetelnych usług wykonywanymi podnośnikami koszowymi oraz ich wynajmu. Działamy na rynku od lat i cieszymy się zaufaniem klientów z wielu branż.

Nasze podnośniki koszowe na wynajem sprawdzą się nie tylko przy wysokościowych pracach remontowych i budowlanych, takich jak: prace dekarskie, ocieplanie budynków czy montaż i malowanie elewacji. Dzięki nim można skutecznie i bezpiecznie umyć okna i witryny w dużych budynkach usługowo-handlowych i sprawnie zamontować chociażby świąteczne ozdoby świetlne. Nasza firma współpracuje z agencjami filmowymi i fotograficznymi przy tworzeniu zapierających dech w piersiach zdjęć i materiałów reklamowych czy dokumentalnych. Podnośniki koszowe często wynajmowane są także przez osoby prywatne do drobniejszych prac – mycia okien dachowych, czy elewacji, czyszczenia i naprawy rynien i spustów, a nawet montażu anten RTV i SAT. Współpracujemy ze służbami miejskimi przy pielęgnacji trudno dostępnej zieleni, naprawie i bieżącą konserwacją oświetlenia ulicznego, sieci elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych. We Wrocławiu nasze zwyżki koszowe wynajmowane są często pomagamy także przy usuwaniu skutków gwałtownych burz i nawałnic, takich jak połamane drzewa, zniszczone dachy czy elewacje budynków.

Podnośnik Koszowy Wumag WT250

PLN
  • 2 sztuki w całej flocie
  • Zasięg 25 metrów
  • Wysięg boczny to 16 metrów
  • Waga podnośnika 7,5 tony

Zdobywane przez lata zaufanie Klientów spowodowało, że jesteśmy jednym z liderów, oferujących wynajem podnośników koszowych we Wrocławiu.

Świadczymy usługi wynajmu podnośników koszowych zamontowanych na samochodach wraz z operatorem. Nasi operatorzy podnośników koszowych posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy na podnośnikach koszowych oraz wszelkie niezbędne uprawnienia, badania lekarskie oraz bhp do pracy jako operator podnośnika koszowego. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług naszej firmy!
„Podnośnik dostarczony na czas. Potrzebowaliśmy przedłużyć usługę o dodatkowe 2 godziny i nie było problemu…” Piotr Wysocki

„To nie pierwszy raz kiedy wynajmowaliśmy od firmy podnosnikwroclaw.pl podnośniki, zazwyczaj były to 30 metrowe, jako zarządca nieruchomości potrzebowałam naprawić usterki na rynnie koło dachu. Z całą pewnościa mogę polecić usługi.” Marta Baciczko

„Szef powiedział żebym znalazł w internecie firmę, która zajmuje się wynajmem podnośników koszowych. Udało się znaleźć firmę Pana Mateusza, który rzetelnie wszystko nam wytłumaczył i następnego dnia podnośnik był już u nas pod firmą. Polecam! ” Mateusz Nowicki

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje wynajem podnośnika koszowego?
Ceny ustalane są indywidualnie. Cena zależy od ilości godzin, lokalizacji i rodzaju podnośnika, który klient chce wynająć. Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy do zakładki „CENNIK”.
Czy mogę wynająć więcej niż jeden podnośnik?
Jeżeli do zaplanowanego działania niezbędny jest więcej niż jeden podnośnik firma podnosnikwroclaw.pl z Wrocławia posiada w swojej ofercie dostępne podnośniki o zasięgu od 19,5 – 25 – 26 – 30m.  Jest możliwość wynajęcia więcej niż jedną maszynę.
Czy w cenie oferujecie operatora?
Oferujemy wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem. Posiadamy w swojej ofercie podnośniki koszowe o zasięgu od 19,5 metra do 30 metrów. Należy wcześniej zadzwonić a nasz konsultant profesjonalnie dobierze wielkość podnośnika do zaplanowanego zadania.
Mam pilną awarię w środku nocy. Czy mogę zadzwonić?
Nasze podnośniki koszowe są do dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Można dzwonić o każdej porze dnia lub nocy. Pracujemy również w sobotę i niedzielę oraz w godzinach wieczorowych.
Czy istnieje możliwość przedłużenia wynajmu o kolejną godzinę?
-Czas pracy podnośnika wraz z operatorem jest zależny od zlecenia do jakiego jest wynajęty podnośnik koszowy. Podnośnik koszowy wraz z operatorem jest dostępny dla klienta, dopóki nie zostaną ukończone prace lub klient sam zadecyduje o zakończeniu pracy podnośnika w danym dniu. Po wcześniejszym powiadomieniu nas drogą telefoniczną, przedłużamy Państwa zlecenie o kolejną godzinę. Rozumiemy, różne sytuacje się zdarzą i czasem prace na wysokościowe przedłużają się. Pomagamy w takich sytuacjach!

Zapraszamy do kontaktu!

Dołącz do grona zadowolonych klientów i wynajmij od nas podnośnik koszowy

Skontaktuj się z nami