Nasza firma

Dowiedz się więcej

Wieloletnie doświadczenie

Wynajmem podnośników koszowych zajmujemy się nie od wczoraj, dlatego otrzymujecie Państwo gwarancję kompetencji i należytej jakości wykonania usługi.

Zawsze na czas

Doskonale wiemy, że czas to pieniądz, dlatego otrzymujecie Państwo gwarancję, że podnośnik zostanie podstawiony na czas.

Dostępność 24/7

Potrzebujesz pomocy na wysokościach, nawet o 3 nad ranem? Żaden problem. Zadzwoń do nas, podjedziemy do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe!

6 podnośników koszowych

W naszej flocie posiadamy 6 podnośników koszowych, nawet do 30 metrów wysokości. Jeżeli potrzebujesz innego rozwiązania, daj nam znać!

Nasza historia

Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju pracach wysokościowych. Wrocław i okolice główne tereny naszego działania. Posiadamy nie tylko nowoczesne, w pełni sprawne technicznie maszyny renomowanych firm, ale także wykwalifikowaną kadrę, która posiada wieloletnie doświadczenie w pracach wysokościowych.

  • Rozpoznawalność marki 80%
  • Zasięgu w internecie 60%
  • Zadowolonych klientów 90%

Nasze podnośniki koszowe pozwalają na pracę na maksymalnej wysokości do 26 metrów oraz boczny zakres pracy do 18 metrów. Maksymalne obciążenie kosza wynosi do 280 kilogramów, a zakres jego wychylenia to 2×50°. Wszystkie nasze pojazdy do prac wysokościowych przechodzą rzetelne przeglądy i są systematycznie konserwowane, dzięki czemu macie Państwo gwarancję korzystania z w pełni sprawnego sprzętu.

Prace dekarskie, ocieplanie budynków czy montaż czy malowanie elewacji? Nie ma problemu. Współpracujemy z agencjami reklamowymi przy montażu i demontażu takich reklam wielkoformatowych, jak billboardy czy siatki wielkoformatowe. Pomagamy służbom miejskim przy konserwacji oświetlenia ulicznego czy wycince wysokich i trudno dostępnych drzew. Podejmujemy się również drobniejszych prac w prywatnych domach – mycia okien dachowych i elewacji, czyszczenia i naprawy rynien i spustów, montażu anten RTV i SAT

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorcami, jaki i osobami prywatnymi. Specjalizujemy się nie tylko w profesjonalnie wykonywanych pracach wysokościowe, ale oferujemy także atrakcyjne warunki wynajmu podnośników koszowych. Klientom poszukującym firmy do stałej współpracy przy pracach wysokościowych gwarantujemy atrakcyjne warunki cenowe oraz ofertę prac wysokościowych dopasowaną do konkretnych potrzeb. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.