Cennik Wynajmu Podnośnika

Który podnośnik chcesz wynająć?

Cena za wynajem podnośnika koszowego w naszej firmie jest zależna od wielu czynników. Przede wszystkim od tego jaki podnośnik jest potrzebny do zaplanowanego działania. Posiadamy podnośniki koszowe o zasięgu od 19,5 metra (podnośnik o wadze 3,5tony na mercedesie sprinterze) , 25 metrów, 26 metrów oraz największy podnośnik o zasięgu pracy 30 metrów i wysięgu bocznym aż 20 metrów. Roboczogodzina pracy wynajmu podnośnika 19,5 m różni się od ceny roboczogodziny wynajmu podnośnika 30 metrów.

Różne ceny dojazdu

Istotne jest tez to, czy klient zamawia podnośnik we Wrocławiu czy prace będą poza Wrocławiem. Cena za dojazd podnośnika we Wrocławiu jest inna niż za dojazd do innego miasta. Innym czynnikiem kształtującym cenę jest czas na jaki zaplanowany jest wynajem podnośnika. Przewidywane upusty dla klientów którzy wynajmują podnośniki koszowe długoterminowo lub cyklicznie.

Najpierw zdecyduj, który podnośnik koszowy Ciebie interesuje

%

Ciągłość wynajmu

%

Dla stałych klientów rabaty

Maksymalna ilość dni wynajmu

Ilość zatrudnionych pracowników

Ile kosztuje wynajem podnośnika?

Zdycyduj, który podnośnik chcesz wynająć

Jak wyżej wspominaliśmy, w naszej flocie znajdują się 3 podnośniki koszowe, każdy o innych parametrach. I to jest pierwszy czynnik wpływający na cenę – jak wysoki musi być podnośnik na Twoje prace wysokościowe?

Na jak długo ma być wynajęty?

Cena zależy od tego, na jak długo chcesz wynająć od nas maszynę lub maszyny. Obowiązuje inna stawka za wynajem 2 maszyn na okres tygodnia, inna stawka za wynajem jednego podnośnika na dwie godziny.

Czy prace będą na terenie Wrocławia?

Jeżeli chcesz wynająć podnośnik od nas, a prace będą odbywały się poza terenem Wrocławia, obowiązuje inna stawka za dowóz

cena wynajmu podnośnika koszowego

Zainteresowany współpracą z nami?

Zapytaj o wycenę wynajmu